У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

Фото № 1

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят: 74 дівчинки та 95 хлопчиків. Серед новонароджених — дві двійні.

Загалом із початку року у закладі народилося 1294 дітей: 672 хлопчики та 622 дівчинки.

Пресслужба Чернігівської міської ради за повідомленням КНП «Пологовий будинок» 

Фото ілюстративне з мережі Інтернет

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради