Сьогодні з ночі тривала ворожа атака на місто Мена. Ворог двічі обстрілював мирних жителів безпліотниками.
Як повідомив міський голова , який наразі служить у війську, у місті в штатному режимі працюють відповідні служби, також надають допомогу постраждалим.
Також очільник зазначив, що жертв та поранених внаслідок прильотів немає.
Фото: Геннадій Примаков




Залиште відповідь