Окупанти завдали ракетних ударів по Миргороду Полтавської області.
Про це повідомив у телеграм-каналі глава Полтавської ОВА Дмитро Лунін, інформує Цензор.НЕТ.
“Чотири “прильоти” по інфраструктурі Миргорода. З’ясовуємо деталі. Залишаємося в укриттях!”, – зазначив він.




Залиште відповідь