На Донеччині ворог обстріляв Торецьк та у влучив місцеву лікарню, – голова ОВА | Кримінал

російські окупанти обстріляли Торецьк, внаслідок чого пошкоджено будівлю лікарні, в Авдіївці під ранок ворог вів артобстріл центру міста, повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

“Не вщухають обстріли Мар’їнської громади: під ударом Мар’їнка, Красногорівка, Новомихайлівка, Костянтинівка, Антонівка. У Красногорівці згорів приватний будинок, ще декілька – пошкоджено. Інформація про постраждалих не надходила. В Авдіївці вночі були поодинокі прильоти по старій частині міста, на ранок – артобстріл центру. Без жертв”, – написав він у телеграм-каналі.

Голова ОВА повідомив, що ворог також веде інтенсивні обстріли у Торецьку: пошкоджено будівлю місцевої лікарні, горить приватний будинок. Постраждалих немає.

У Світлодарській громаді вночі точилися обстріли Одрадівки та станції Майорськ без постраждалих.

Джерело