20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ

Фото № 1

Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ). З них 17 випускників отримали 200 балів з одного предмета, а ще 3 — по 200 балів із двох предметів.

Про це повідомив начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

 

 

 

Найбільше високих результатів здобуто з математики — 13 учнів отримали максимальний бал. Ще п’ятеро учнів отримали 200 балів з української мови, стільки ж — з англійської.

Найбільшу кількість 200-бальників цьогоріч має Чернігівський ліцей №15.

 

 

 

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Прес-служба Чернігівської міської ради